Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Windows 7 - začíname s PC

pocitac-windows-7.png
Dĺžka01:11:48
Dátum07. 2011
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Počítač sa stal nevyhnutnou súčasťou nášho života, či už pri práci v kancelárii alebo v domácnosti. Na počítači môžeme sledovať filmy, hrať sa počítačové hry, písať texty alebo kresliť obrázky.

Pripojením počítača k sieti Internet získame prístup k množstvu informácií, internetovým stránkam firiem a kontaktom. Vďaka Internetu môžeme rýchlo a efektívne komunikovať s celým svetom.

Prvé kroky s počítačom sa môžu zdať byť náročné. Každý kto začínal s počítačom prešiel rovnakou cestou. Práca s počítačom vyžaduje množstvo nových vedomostí a poznatkov, ktoré sa môžu na začiatku zdať komplikované a mätúce.

V tomto kurze sa oboznámite so základmi práce v systéme Windows 7. Ukážeme si prvé kroky s počítačom - ako počítač zapneme, predstavíme si pracovné prostredie, vytvoríme súbor a priečinok, a vysvetlíme, ako dáta v počítači triediť a organizovať.

Vysvetlíme čo je to počítač a z čoho sa skladá. Každý užívateľ si môže nastavenie počítača prispôsobiť. Pozrieme sa na základné nastavenia, a poukážeme na bezpečnosť pri práci s počítačom a Internetom.

Komu je kurz určený
Tento kurz je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí sa rozhodli začať používať počítač s operačným systémom Windows 7. Uplatnenie však nájde i u mierne pokročilých, ktorí si chcú zopakovať alebo zdokonaliť svoje vedomosti.

Potrebné vedomosti
Pre absolvovanie tohto kurzu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce počítačové znalosti.

Odporúčame kurzy

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa