Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

E-mail Zoznam.sk - pošta online

zoznam_email.png
Dĺžka00:29:05
Dátum11. 2011
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

E-mailová adresa sa v súčasnosti stáva nevyhnutnosťou. Prostredníctvom elektronickej pošty môžete nájsť novú prácu, rýchlo, lacno a efektívne osloviť nových zákazníkov, komunikovať s úradmi alebo zahraničím.

Ak chcete využívať rôzne služby alebo nakupovať na internete, emailová adresa je nevyhnutná už pri registrácii. Na Vašu e-mailovú adresu Vám bude odoslané heslo, prípadne bude prebiehať ďalšia komunikácia.

Zoznam E-mail je internetová stránka, kde sa môžete registrovať a vytvoriť si vlastnú emailovú adresu zadarmo. Prostredníctvom Internetu budete mať prístup k svojim emailovým správam v službe Zoznam z ktoréhokoľvek počítača na svete.

Zoznam E-mail je jednoduchý on-line poštový klient, prostredníctvom ktorého rýchlo napíšete list alebo krátku emailovú správu. Zoznam Email Vám pomôže Vaše emaily organizovať a triediť, skontroluje gramatiku a omnoho viac.

V tomto kurze sa oboznámite s pracovným prostredím internetovej stránky Zoznam.sk Email, jej jednotlivými sekciami, základnými nástrojmi a funkciami. Ukážeme Vám ako sa zaregistrujete a zadarmo si vytvoríte vlastnú e-mailovú adresu, nastavíte svoj Zoznam účet a napíšete e-mailovú správu.

Komu je kurz určený
Začiatočníci, ktorí si chcú vytvoriť vlastnú emailovú adresu v službe Zoznam.sk Email, a naučiť sa ako odosielať emailové správy prostredníctvom elektronickej pošty.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa