Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

GMail komunikujeme e-mailom

google-gmail.png
Dĺžka00:46:45
Dátum03. 2012
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Pošlite svojim známym fotografie z dovolenky prostredníctvom elektronickej pošty z Vašej e-mailovej schránky.

E-mailová adresa sa v súčasnosti stáva nevyhnutnosťou. Prostredníctvom elektronickej pošty môžete nájsť novú prácu, rýchlo, lacno a efektívne osloviť nových zákazníkov, komunikovať s úradmi alebo zahraničím.

Ak chcete využívať rôzne služby alebo nakupovať na internete, e-mailová adresa je nevyhnutná už pri registrácii. Na Vašu e-mailovú adresu Vám bude odoslané heslo, prípadne prebiehať ďalšia komunikácia.

GMail je internetová stránka, kde sa môžete registrovať a vytvoriť si vlastnú e-mailovú adresu. Prostredníctvom Internetu budete mať prístup k svojim e-mailovým správam v službe Gmail z ktoréhokoľvek počítača na svete.

Gmail je jednoduchý online poštový klient, prostredníctvom ktorého rýchlo napíšete list alebo krátku e-mailovú správu. Gmail Vám pomôže Vaše e-maily organizovať a triediť, skontroluje gramatiku, umožní „chatovať“ prostredníctvom komunikátora s ostanými užívateľmi Gmail v reálnom čase, a omnoho viac.

V tomto kurze sa oboznámite s pracovným prostredím internetovej stránky GMail.com, jednotlivými sekciami, základnými nástrojmi a funkciami. Ukážeme Vám ako sa zaregistrujete a vytvoríte si vlastnú e-mailovú adresu, nastavíte svoj Gmail účet a napíšete e-mailovú správu.

Komu je kurz určený
Kurz je určený začiatočníkom, ktorí si chcú vytvoriť e-mailovú adresu a využívať služby Gmail.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom a Internetom.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa