Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

PowerPoint 2007 - základy

microsoft-office-powerpoint-2007.png
Dĺžka01:33:46
Dátum11. 2011
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

PowerPoint je jednoduchý grafický nástroj, ktorý Vám pomôže vytvoriť profesionálne prezentácie Vašej firmy, projektu, školskej úlohy, služby alebo produktu.

Program PowerPoint je súčasťou kancelárskeho balíka Microsoft Office.

PowerPoint je využívaný predovšetkým vo firmách pri obchodných rokovaniach, kde je nutné vytvoriť prezentáciu produktu alebo služby. Prezentácia obsahuje heslovité informácie, ktoré majú pomôcť prednášajúcemu pri argumentácii a zároveň účastníkom poskytnúť názorné ukážky.

Do prezentácií je možné vkladať obrázky, texty, fotografie, video, grafy, tabuľky, a tak obohatiť jej obsah a spraviť ho atraktívnejším pre divákov. Prezentáciu vytvorenú v programe PowerPoint je možné premietnuť za pomoci počítača a projektoru na plátno.

Celú prezentáciu je možné taktiež uložiť do formátu web-stránky, a sprístupniť on-line na Internete. Náhľady snímkov je možné vytlačiť, a účastníkom prezentácie poskytnúť podklady k prezentácií v tlačenej forme, do ktorej si môžu robiť poznámky.

V tomto kurze sa oboznámite s programom PowerPoint 2007 a naučíte sa, ako vytvárať jednoduché prezentácie Vašej firmy, projektu, produktu, školskej úlohy, atď.

Komu je kurz určený
Začiatočníci ale aj pokročilí, ktorí sa chcú oboznámiť so základnými funkciami a novinkami programu PowerPoint 2007, a naučiť sa ako vytvoriť prezentácie.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom a Internetom.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa