Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Outlook 2010 - základy

microsoft-office-outlook-2010.png
Dĺžka01:48:52
Dátum09. 2012
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Outlook je poštový klient, ktorý Vám pomôže organizovať a triediť Vaše e-mailové správy, a taktiež riadiť Vaše termíny, úlohy a kontakty, a tak uľahčí prácu v kancelárii.

Program Outlook je súčasťou kancelárskeho balíka Microsoft Office. S programom Outlook sa stretnete vo firmách a veľkých nadnárodných spoločnostiach.

Program Outlook však môžete využívať aj v domácnosti, a nastaviť ho tak, aby ste v ňom mohli pracovať s Vašou poštovou schránkou napríklad v službe Google Mail (Gmail).

Výhodou programu Outlook je, že s Vašimi e-mailovými správami môžete pracovať i keď Váš počítač nie je pripojený k sieti Internet. Môžete najprv napísať všetky správy, a až následne sa pripojiť k Internetu, a všetky e-maily odoslať naraz.

Taktiež, ak hľadáte určitú informáciu vo Vašich e-mailových správach, nemusíte sa pripájať k Internetu. Všetky správy sú uložené vo Vašom počítači.

V tomto kurze sa oboznámite s pracovným prostredím programu Outlook 2010, ukážeme si, ako napísať novú e-mailovú správu, organizovať a triediť e-maily, v kalendári vytvoríme nový termín, do adresára pridáme nový kontakt a taktiež ukážeme, ako môžete riadiť svoje úlohy a napísať poznámky.

Komu je kurz určený
Začiatočníci ale aj pokročilí, ktorí sa chcú oboznámiť so základnými funkciami a novinkami programu Outlook 2010 a naučiť sa, ako organizovať a triediť e-mailové správy, a taktiež riadiť termíny, úlohy a kontakty.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom a Internetom.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa