Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

OOo Impress - prezentácie

impress.png
Dĺžka01:43:30
Dátum02. 2012
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Program Impress umožňuje vytvorenie multimediálnych prezentácií, podobne ako aplikácia Microsoft PowerPoint.

Program Impress je súčasťou kancelárskeho balíka OpenOffice, ktorý je dostupný pre každého zadarmo.

Pomocou Impress vytvoríte obsiahle a graficky dokonalé prezentácie, zaujmete pri obchodnom jednaní alebo na porade s kolegami.

Prezentácia obsahuje heslovité informácie, ktoré majú pomôcť prednášajúcemu pri argumentácii a zároveň účastníkom poskytnúť názorné ukážky.

Do dokumentu programu Impress je možné vkladať texty, obrázky alebo fotografie, vytvárať tabuľky a prehľady, alebo nakresliť vlastný obrázok. Taktiež môžu prezentácie obsahovať animácie, špeciálne efekty, video alebo zvukové nahrávky.

Prezentáciu vytvorenú v programe Impress je možné premietnuť za pomoci počítača a projektoru na plátno.

Náhľady snímkov je možné vytlačiť, a účastníkom prezentácie poskytnúť podklady k prezentácii v tlačenej forme, do ktorej si môžu robiť poznámky. Celú prezentáciu je možné uložiť do formátu web-stránky, a sprístupniť ju online na Internete. Výsledná prezentácia môže mať taktiež formát Flash (SWF). Prezentáciu vo formáte Flash je možné odoslať e-mailom alebo taktiež umiestniť na Vaše firemné webové stránky.

Program Impress nájde široké uplatnenie v každom sektore, firme, školstve či vede.

Po absolvovaní tohto kurzu zvládnete základné ovládanie programu OpenOffice Impress. Naučíte sa, ako vytvárať jednoduché prezentácie Vašej firmy, projektu, produktu, školskej úlohy, a program Impress sa stane Vašim každodenným pomocníkom.

Komu je kurz určený
Začiatočníci ale aj pokročilí, ktorí sa chcú oboznámiť so základnými funkciami programu OpenOffice.org - Impress, a naučiť sa ako vytvoriť prezentácie.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom a Internetom.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa