Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Microsoft Picture Manager

microsoft-office-picture-manager-2007.png
Dĺžka00:31:59
Dátum01. 2012
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Program Picture Manager je súčasťou kancelárskeho balíka Microsoft Office, ktorého používaním získate jednoduchý nástroj na správu, úpravy a zdieľanie obrázkov alebo fotografií.

V programe Picture Manager Vaše obrázky a fotografie upravíte podľa potreby. Obrázok rýchlo zmenšíte, upravíte veľkosť súboru, vystrihnete len určítú časť, orežete, upravíte farby alebo kontrast a jas.

Vďaka funkcii „Vyhľadať obrázky“, prehľadáte Váš počítač a pridáte do programu Picture Manager všetky obrázky a fotografie uložené vo Vašom počítači.

Zdieľanie obrázkov je jednoduchšie pomocou programu Picture Manager, ktorý umožňuje odoslať obrázky ako prílohu e-mailovej správy prípadne obrázky prispôsobiť pre tvorbu webovej stránky.

V tomto kurze sa oboznámite so základnými nástrojmi programu Microsoft Office Picture Manager, a naučíte sa, ako jednoducho upraviť Vaše fotografie a obrázky.

Komu je kurz určený
Začiatočníci, ktorí sa chcú oboznámiť so základnými funkciami programu Microsoft Office Pictrure Manager, a naučiť sa ako upravovať fotografie a obrázky.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa