Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Diplomovka - OOo Writer

diplomovka_writer_openoffice.png
Dĺžka00:57:25
Dátum10. 2012
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Predpokladom pre ukončenie vysokoškolského štúdia, je spracovanie a následné obhájenie diplomovej alebo bakalárskej záverečnej práce.

Nech už študujete akýkoľvek odbor, diplomová práca by mala byť odrazom vášho dlhoročného snaženia sa a ukážka toho, ako ste porozumeli vybranému štúdiu, ako viete spájať teoretické východiská našich i zahraničných autorov, citovať ich, parafrázovať, analyzovať, porovnávať a vyvodzovať k nim vlastné názory a myšlienky.

Každá univerzita alebo vysoká škola má svoje vnútorné usmernenia, ktoré sa týkajú spracovania diplomovej práce, jej vizuálneho vzhľadu a formálnych nariadení.

Cieľom tohto kurzu je uľahčiť vám spracovanie diplomovej práce v textovom editore OpenOffice.org Writer. Ukážeme vám ako si v programe Writer vytvoríte automatický obsah, zoznam bibliografie, ale aj nastavenie okrajov, či vloženie čísla strán a tabuliek.

Tento kurz má len koordinačnú a usmerňujúcu úlohu. Pri vypracovávaní vašej diplomovej práce sa riaďte nariadeniami a predpismi vašej univerzity a vedúceho školiteľa.

Komu je kurz určený
Študenti vysokých škôl, univerzít, vyšších odborných škôl, postgraduálni študenti a doktoranti, ktorí píšu záverečnú prácu.
Kurz nájde uplatnenie aj u žiakov na stredných školách, kde sú požadované odborné eseje a seminárne práce spracované v elektronickej forme.

Potrebné vedomosti
Základné znalosti práce s textovým editorom OpenOffice Writer.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa