Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Flash - animované obrázky

flash_adobe.png
Dĺžka01:14:19
Dátum10. 2012
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Jeden z programov, ktorý vám umožňuje tvoriť animácie je Flash od firmy Adobe. Ide o profesionálne vývojové prostredie pre vytváranie zážitkov a poskytovanie interaktívneho obsahu všetkých možností. Je ideálny pre dizajnérov, grafikov a webových vývojárov.

Flash je široko rozšírená technológia používaná predovšetkým k tvorbe zaujímavých aplikácii s bohatou grafikou a animáciami. Obsah môžeme vytvoriť priamo vo Flashi alebo môžeme importovať niektoré časti aj z iných programov. Môžeme tu pracovať s vektorovou a rastrovou grafikou, textom, zvukom a videom. Flash podporuje aj skriptovacie jazyky ActionScript 2.0 a ActionScript 3.0. Používanie týchto jazykov si vyžaduje už základné znalosti s Adobe Flash.

Pracovné prostredie tejto aplikácie môžeme prispôsobiť v závislosti od toho, aké prvky a nástroje potrebujeme použiť. V kurze budeme pracovať v klasickom prostredí.

Cieľom tohto kurzu je oboznámenie sa s pracovným prostredím programu Adobe Flash CS5, s jednotlivými nástrojmi potrebnými pre kreslenie a prácu s objektmi, funkciami, pomocou ktorých sa budú objekty pohybovať a meniť svoje vlastnosti. Na jednoduchom príklade vám ukážeme, ako vytvoriť animovaný Flash banner s pohyblivou grafikou a textom.

Komu je kurz určený
Začiatočníkom, ktorí sa chcú naučiť pracovať s programom Flash CS5 a vytvoriť zaujímavé animácie.

Potrebné vedomosti
Základy práce s počítačom a obrázkami.

Potrebný softvér
Je potrebné mať nainštalovaný Adobe Flash Professional verzie CS5 alebo CS5.5 a novší v systéme MS Windows. Môžete pracovať aj v starších verziách Flash CS4 a CS3, rozdiel je iba v rozmiestnení panelov s nástrojmi a CS3 nepodporuje niektoré funkcie.

Odporúčame kurzy

Príklad animovaného flash movie

Get Adobe Flash player

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa