Sťahujem aplikáciu CSS - Počkajte prosím

Vyberte si svoj kurz a "odomknite" ho

Späť na zoznam kurzov

Picasa - fotografie a fotoalbumy

google_picasa_logo.png
Dĺžka00:35:24
Dátum10. 2011
Súboryáno
Náročnosť
Cena kurzuZadarmo
Časové predplatnéNie

Program Google Picasa je jednoduchý program, ktorý Vám pomôže organizovať a triediť fotky vo Vašom počítači.

Pomocou programu Picasa nahráte fotografie z Vášho digitálneho fotoaparátu alebo mobilného telefónu do počítača, jednoducho a rýchlo vytvoríte fotoalbum, Vaše fotografie roztriedite a usporiadate, nahráte on-line do fotoalbumu alebo odošlete prostredníctvom e-mailu Vašim známym.

Program Picasa je vyvíjaný spoločnosťou Google, a je pre každého dostupný zadarmo.

V prípade, že máte vytvorený účet v službe Google, napríklad vlastnú e-mailovú adresu Gmail, môžete Vaše fotoalbumy nahrať on-line do služby Picasaweb, a zdielať fotografie s rodinou alebo známymi z celého sveta.

Pomocou programu Picasa dokážete z Vašich fotografií rýchlo vytvoriť Fotografickú koláž alebo Filmovú prezentáciu, označiť GEO miesto na Google Maps, umiestniť fotografie do služby Google Earth alebo Blogger. V programe Picasa môžete taktiež organizovať a prehrávať Vaše videonahrávky z mobilného telefónu alebo digitálnej kamery.

V tomto kurze ukážeme, ako získať a nainštalovať program Google Picasa na Váš počítač. Pozrieme sa na pracovné prostredie, základné funkcie a nástroje. Pripojíme fotoaparát k počítaču, nahráme fotografie do počítača, upravíme a roztriedime fotografie, vytvoríme fotoalbum, a následne fotoalbum nahráme on-line do služby Picasa Webové albumy.

Komu je kurz určený
Kurz je určený všetkým, ktorí sa chcú oboznámiť s programom Google Picasa, a naučiť sa ako pracovať s fotografiami, ako vytvárať fotoalbumy a ako fotky upravovať.

Potrebné vedomosti
Znalosť základov práce s počítačom a Internetom.

Odporúčame kurzy

 

Odporúčame produkty:

Tu môžete zaplatiť: Logo TrustPay, MasterCard, Visa